top of page

Teslimat Şartları

Ücretsiz Kargo: Teslimat süresi 1-3 iş günüdür.

 

İstanbul içi Kurye ile Teslimat - 30 TL*: Hafta içi saat 12:00'ye kadar verilen siparişleriniz gün içinde, saat 12:00'den sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü teslim edilir.

 

İleri tarihli gönderi seçeneği yalnızca İstanbul içi kurye ile teslimatta geçerli olup, satıcıya not kısmında tarih girilmesi halinde gerçekleşir. Aksi halde "İstanbul içi Kurye ile Teslimat" şartları uygulanacaktır.

 

Acil gönderi veya teslimat günü ile ilgili değişiklik talepleriniz için info@pieatolye.com mail adresinden veya iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

*Arnavutköy, Silivri, Çatalca, Şile, Tuzla, Pendik, Ömerli, Polonezköy, Kumburgaz, Rumeli Kavağı, Rumeli Feneri, Uskumruköy, Garipçe, Demirciköy, Kilyos, Kısırkaya, Celaliye, Tokatköy ve Adalar hariçtir.

İade Politikası

Kanunen gıda ürünlerine ve diğer günlük ürünlere ilişkin sözleşmelerde, kullanılmamış/istifade edilmemiş olsa dahi, cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak ürünlerinizin kargoya teslim edildikten sonra sizin elinize ulaşana kadar geçen süreçte oluşabilecek, yırtılma, kutusu açılma veya hasar gibi durumlara karşı, kargo teslimatı sırasında tutanak tutturarak info@pieatolye.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo! İstanbul’da kurye ile aynı gün* veya ileri tarihli teslimat seçeneneğiniz olduğunu unutmayın!

bottom of page