top of page
012A0212.png

Hakkımızda

Doors Akademi'de pastacılık eğitimini ve Le Cordon Bleu Paris gibi dünyaca ünlü mutfak okullarında çeşitli workshopları tamamladıktan sonra, 2015 yılında hayallerimizin peşinden giderek sizin hayallerinizi gerçekleştirmek üzere butik pasta atölyemiz Pie Atölye'yi kurduk.

 

Daha ilk günlerden itibaren yalnızca pastalarımızı değil tatlılarımızı da İstanbul'da sizlere sunarak beğeninizi kazandık. Şimdi ise; benzersiz brownielerimizi daha fazla kişiye ulaştırabilmek için geçmiş yılların deneyimini de ortaya koyarak yola çıktık!

Yoğun lezzetli %100 Belçika çikolatası ve yüksek kaliteli malzemelerle hazırladığımız brownielerimizde, daha ilk günden beri kendi mutfağımızda kullanmadığımız hiç bir malzemeyi atölyemizde de kullanmamayı ilke edindik. Tamamen hijyenik kurallara uygun üretim yapan atölyemizde sevgiyle hazırlanan her ürünümüz size her seferinde aynı kaliteyi sunabilmek için özenle seçilmiştir.

Kendinizi şımartabileceğiniz ve sevdiklerinize güvenle hediye edebileceğiniz enfes brownie kutularımızla lezzet yolculuğuna çıkmaya hazırsanız doğru yerdesiniz. Çünkü biz sizinle tanışmaya hazırız ve bu yolculuk için sabırsızlanıyoruz!

012A0010.png

Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo! İstanbul’da kurye ile aynı gün* veya ileri tarihli teslimat seçeneneğiniz olduğunu unutmayın!

bottom of page